Mobilní car wash praha

Mobilní Car Wash je pohodlný a efektivní způsob, jak udržet Vaše vozidlo v čistotě, aniž byste museli cestovat na myčku. Náš tým za Vámi dorazí a provede čištění automobilu přímo u Vás doma, v práci a dokonce nabízíme efektivní Car Wash pro Vaši firemní flotilu. Díky tomu můžete ušetřit čas a energii a mít své auto vždy připravené zazářit.

Proč si vybrat náš mobilní Car Wash?

Šetřete svůj čas a energii díky naší pohodlné službě mobilní Car Wash. Náš profesionální tým vyčistí Váš automobil přímo u Vás doma nebo v práci. Nabízíme profesionální Car Wash pro Vaši firemní flotilu. K čištění využíváme šetrné metody, které zajistí úplné čištění Vašeho vozidla, jak zevnitř, tak zvenku. Navíc se nemusíte obávat o ochranu vašeho vozidla. Proč tedy zvolit náš mobilní Car Wash? Protože kvalita je naší prioritou. Kontaktujte nás a dejte svému autu královský servis, který si zaslouží.

Z

Pohodlí předností

Z

Profesionální tým

Z

Šetrné metody

Z

Ochrana vozidla

Péče o interiér

Součástí naší služby mobilní Car Wash je čištění interiéru Vašeho automobilu. Tato sužba zahrnuje vysávání, čištění a ošetření sedadel, plastů i skleněných ploch.

Péče o exteriér

Naše služba mobilní Car Wash zahrnuje čištění exteriéru, tedy důkladné mytí vozidla, odstranění nečistot, prachu i mastnoty z karoserie, čištění skel, leštění a voskování.

JAK FUNGUJE MOBILNÍ CAR WASH?

Objednávka služby

Zarezervujte si službu mobilní Car Wash a připravte své auto na zářivý vzhled. Společně domluvíme čas a místo, kde chcete, aby se tato služba uskutečnila.

Čištění automobilu

Náš profesionální tým dorazí na místo, kde si přejete provést čištění. Bude provedeno čištění interiéru i exteriéru automobilu, dle zvoleného typu služby.

Kontrola a platba

Provedeme veškeré ochrany a úpravy vozidla, aby Váš automobil zůstal dlouho čistý a lesklý. Po dokončení služby prověříme, zda jste s výsledkem spokojeni.

Kontaktujte nás

Adresa sídla

Vrchlického 483/47
150 00 Praha 5