car wash aš

Věnujte svému automobilu pravidelnou péči. S naší službou Car Wash bude Vaše vozidlo nejen čisté, ale také bude zářit na cestách jako nové. Již nemusíte cestovat na myčku a čekat dlouhé fronty. Přivezte Váš automobil k nám na provozovnu v Aši a my se postaráme o jeho kompletní vyčištění. Díky tomu můžete ušetřit čas a energii a mít své auto vždy připravené zazářit.

Proč si vybrat náš Car Wash?

Nemusíte jezdit na myčku ani čekat dlouhé fronty. Váš automobil vyčistíme u nás v provozovně v Aši. Prostě jen přivezte automobil a náš profesionální tým se o něj postará. K čištění využíváme šetrné metody, které zajistí úplné čištění Vašeho vozidla, jak zevnitř, tak zvenku. Navíc se nemusíte obávat o ochranu vašeho vozidla. Proč tedy zvolit náš Car Wash? Protože kvalita je naší prioritou. Dejte svému autu královský servis, který si zaslouží.

Z

Pohodlí předností

Z

Profesionální tým

Z

Šetrné metody

Z

Ochrana vozidla

Péče o interiér

Součástí naší služby Car Wash je čištění interiéru Vašeho automobilu. Tato sužba zahrnuje vysávání, čištění a ošetření sedadel, plastů i skleněných ploch.

Péče o exteriér

Naše služba Car Wash zahrnuje čištění exteriéru, tedy důkladné mytí vozidla, odstranění nečistot, prachu i mastnoty z karoserie, čištění skel, leštění, voskování, renovace světlometů a detailing.

JAK FUNGUJE CAR WASH?

Objednávka služby

Zarezervujte si službu Car Wash přes rezervační formulář a připravte své auto na zářivý vzhled. Zvolte si datum a čas, přivezte vozidlo na naši provozovnu a o zbytek se postaráme.

Čištění automobilu

Náš profesionální se postará o automobil dle Vašich představ. Bude provedeno čištění interiéru i exteriéru dle Vašeho výběru.

Kontrola a platba

Provedeme veškeré ochrany a úpravy vozidla, aby Váš automobil zůstal dlouho čistý a lesklý. Po dokončení služby prověříme, zda jste s výsledkem spokojeni.

Kontaktujte nás

Adresa provozovny Aš

Nádražní 12
352 01 Aš

Provozní doba autoservisu v Aši

Po: 8:00-16:00
Út: 8:00-16:00
St: 8:00-16:00
Čt: 8:00-16:00
Pá: 8:00-16:00